Starożytnicy

dla normalnych inaczej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-04-18 21:24:13

Sabina

Administrator

2129255
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-04-18
Posty: 10
Punktów :   

Przeczytaj zanim zajrzysz dalej!

Jeśli nie interesują cię najgłębsze mroki naszych dziejów, jeśli drżysz przed prawdziwą górą faktów i jeszcze większą górą pytań, jeśli wstrętem napawają cię stare, zakurzone książki, to czym prędzej przejdź na inną stronę.

Wszystkich pozostałych witam serdecznie na forum starożytników! Zapewne nie trafiłeś tu przez przypadek. Zarejestruj się, a następnie rozgość w "przebogatych" działach. Forum to służyć ma głównie integracji naszego specyficznego środowiska oraz koordynacji działań wszelakich.


Z pozdrowieniami!

S.

Offline

 

#2 2008-04-21 11:06:52

Ewa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: Przeczytaj zanim zajrzysz dalej!

Ok. ja już jestem. Teraz trwam w oczekiwaniu na innych;-))))
Planowano założyć forum po maturze, ale - im wcześniej, tym lepiej;-) Dobrze, że ktoś się za to zabrał.;-))))
A od siebie, przyłączam się do ogólnego zaproszenia dla wszystkich pozytywnych starożytników! Jak się okazuje, mogą być także i niepozytywni;-)
Ale - to znikoma część;-)
Pozdrowienia!
Ewa G.

Offline

 

#3 2008-04-22 18:49:39

Bastet

Nowy użytkownik

7937125
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przeczytaj zanim zajrzysz dalej!

Pozdrawiam wszystkich Melduje się starożytnik - Larysa z Gdańska

Offline

 

#4 2008-04-22 18:58:18

Ewa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: Przeczytaj zanim zajrzysz dalej!

Witaj, ach witaj! - cieszę się, że meldujesz się chyżo na stanowisku;-)
Dopiero dzisiaj rozesłałam wieści o forum i teraz oczekujemy wszyscy z napięciem na narodziny nowego forumowicza;-)))

Offline

 

#5 2008-04-22 20:23:21

PontMax

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przeczytaj zanim zajrzysz dalej!

Salvete!

Hm, to ja Mateusz

pozdrawiam!

Och, jakie piękne testudo w tle!

Ostatnio edytowany przez PontMax (2008-04-22 20:24:27)

Offline

 

#6 2008-04-23 08:31:13

Ewa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: Przeczytaj zanim zajrzysz dalej!

Ciao a tutti!
Dla wszystkich, którzy znają choć odrobinę włoski;-)
Piękny dzień - orzeźwiający deszczyk, piękne, pochmurne niebo i... jutro koniec roku. U nas w czwartek. Choć podobno norma to piątek. Ale, co u nas jest normalne?;-)
Dobra - skoro już sobie uzurpuję prawo do wypowiadania się w imieniu ogółu - to witam jeszcze raz wszystkich przebywających na forum, wszystkich którzy na nim będą, a pewnie niedługo się zjawią;-)
Migliori saluti e tanti auguri per tutti!

Offline

 

#7 2008-04-23 17:34:33

Zazu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przeczytaj zanim zajrzysz dalej!

Witam wszystkich serdecznie,
tu Karol . Nieco spóźniony, ale jednak dotarłem

Offline

 

#8 2008-06-10 10:26:11

Dziura

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przeczytaj zanim zajrzysz dalej!

Hej hej hej!
Tomek z warszawskiego Gocławia, gdzie słońce świeci inaczej i ceni się przyjaźń zgłasza swoje nadejście. Po niesamowitych problemach (najpierw matura, potem skleroza, następnie problemy techniczne, po ustaniu których byłem u Madziarów, stąd takie opóźnienie...) w końcu się mi udało:).

Offline

 

#9 2008-07-02 12:31:33

Ewa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: Przeczytaj zanim zajrzysz dalej!

Hej!

...
Wiecie co? Tak patrzę na liczbę odsłon i postów i widzę pewną dysproporcję i nieproporcjonalność, co budzi we mnie ambiwalentne uczucia;-)
Nie będę się wyrażać, ale prędkość procesu integracji budzi moje zniecierpliwienie. Stąd apel o czynne uczestnictwo w tym czynie proobywatelskim, którym jest udział w forum. Skierowany jest on zwłaszcza do tych, którzy ,,zaglądają, acz nie udzielają się specjalnie". W dziale ,,po maturach" wysunęłam pewną propozycję. Chyba do każdego z Was, o szanowni Starożytnicy napisałam maila w związku z tym. Każdy mi odpisał, co jest miłe;-) Ale może warto porozmawiać o tym w szerszym gronie? Czekam na pomysły i jeszcze raz gorąco zachęcam do uczestnictwa;-)))

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoms.pun.pl www.wiedzminn.pun.pl www.bb-zip.pun.pl www.kiepscy.pun.pl www.nyanfriends.pun.pl